Новорічне свято!!!

Закінчення І семестру навчального року співпадає з довгоочікуваними Новорічними та Різдвяними святами, яких так чекають і діти, і дорослі! 26 грудня чарівне дійство завітало до учнів Козинецької загальноосвітньої школи І – ІІІ ст. Новий рік – це свято, коли чудеса трапляються щосекунди. Всі учні з нетерпінням чекали цього дня, коли до них завітає чарівна Новорічна казка з Дідом Морозом, Снігуронькою, подарунками та, звичайно ж, веселим хороводом. Діти отримали багато задоволення, незабутніх вражень та позитивних емоцій, показали свої таланти під час виступів. На святі усіх вітала директор школи Романенко С.Т., сільський голова Петрюк В.І., а також наш гість – випускник нашої школи, полковник ВПСУ, член екіпажу  АН -225 "Мрія"Мазуренко Володимир Васильович. Кульмінацією свята було новорічне привітання від Діда Мороза та вручення солодких подарунків – від ТОВ «Прилуцьке», від ТОВ «Концерн «Сімекс-Агро» і звичайно ж від нашого гостя – Володимира Васильовича Мазуренка. Він привітав усіх з Новим роком та вручив подарунок школі і солодощі учням! Щирі побажання гостя, його професіоналізм, доброта, людяність, щирість, бажання допомогти та підтримати рідну школу, рідне село є чудовим прикладом для виховання майбутнього покоління, взірцем для наслідування!!! Учнівський та педагогічний колективи щиро дякують Володимиру Васильовичу за приємну зустріч, за подаровані приємні хвилини напередодні Нового року!!!

Ми щиро вітаємо усіх наших благодійників з Новим роком та дякуємо за новорічні вітання і подарунки. Зичимо усім здоровя та творчих здобутків!!!

Усі заходи, проведені у нашій школі, подарували море позитиву, море дитячих усмішок та гарний передноворічний настрій. Відгомін цього свята зігріватиме серця дітей увесь наступний рік, даруючи їм віру у дива.


2019-12-27 20:36:08