Свято зустрічі поколінь...

 «Всі ви виросли в селі

І не забути вам ніколи

Своїх рідних вчителів,

Свою Козинецьку школу.

З її легкої руки

Ви злетіли в небо,

Ви – її випускники

І цим пишатись треба!»

Такими рядками розпочалося свято зустрічі поколінь, що відбулася 25 травня 2019 року в нашій рідній школі. На свято прийшли випускники, які закінчили школу 10,15,25,35,40,50 та навіть 60 років тому. Найбільше зібралося випускників, які відзначали 40-річчя свого випуску. Хвилиною мовчання всі присутні вшанували світлу пам'ять захисників, а також тих, хто пішов із життя, - учителів та працівників школи, учнів, котрі відійшли у вічність, залишивши світлий слід.

На шкільному святі випускники змогли відчути себе сімнадцятилітніми юнаками і дівчатами. Щемливо для них прозвучав шкільний дзвінок... Зустріч випускників – це справжня мандрівка у світ дитинства і юності. Присутніх привітала директор школи Світлана Теодорівна і побажала тільки позитивних емоцій від перебування у стінах рідної школи. Випускникам  приготували цікаві презентації, які розповіли про найяскравіші моменти їхнього шкільного життя. Кожен із присутніх зрозумів, що він – бажаний гість. Школа пишається своїми випускниками, які знайшли своє місце в житті, стали гарними спеціалістами і поважними людьми. Повернутися до рідних стін, в яких ти провів значну частину життя – то завжди неперевершені  враження. Перед очима вмить проходить все: шкільні уроки, перші перемоги, перші поразки й розчарування, перші, справжні уроки життя, перше кохання... Цього урочистого вечора старалися не забути нікого. Вдячністю звучали слова на адресу вчителів-ветеранів вчительської ниви, теплота наповнювала серця, коли говорили про успіхи і перемоги як  педагогів, так і їх вихованців. Наша школа має чим гордитися, бо у своїх стінах виплекала справжніх патріотів України, мудрих і талановитих людей, які своїм розумом і працею прославляють наш край.

Захід підготувала та провела педагог-організатор Люлько Н.М.    Дякуємо нашим випускникам усіх поколінь за теплу зустріч, за щирі слова і приємні подарунки. Школа завжди чекає своїх випускників....

До нових зустрічей!!!


2019-05-26 08:37:05