Про учасників Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних задач

Учні нашого закладу  брали участь у Чемпіонаті з розв'язування логічних задач впродовж останніх 5 років. До фіналу змагання  пройшла вперше Вікторія Слободянюк, яка у 2015 році навчалася у 5-Б. За підсумками змагань Вікторію запрошували до участі у суперфіналі, проте з об'єктивних причин  цього не стало.

В  грудні 2018 р. 16 математично здібних вихованців 3-10 класів нашої школи взяли участь у заочному етапі чвертьфіналу цього конкурсу. Роботи учасників перевірялися обласним журі і до наступного очного етапу запросили лише двох із усіх учасників.

23 березня 2019 року Юкало Маргарита (5-Б) та Козаченко Вікторія (8) були учасниками півфіналу Міжнародного чемпіонату з розв'язування логічних задач, що був організований Міжнародною лігою юних математиків (Вінницький осередок) та проходив на базі Вінницького державного педагогічного університету ім. М. Коцюбинського. У змаганнях взяло участь близько 300 учасників 1-11 класів, студентів та дорослих. Після перевірки робіт найкращих з усіх учасників по категоріях запросять до участі у фінал змагання, а за підсумками фіналу суперфіналістів запросять на очний тур, який буде проходити у серпні 2019 року у м. Париж (Франція). Отож побажаємо успіхів нашим Маргариті та Вікторії і здійснення їх найзаповітнішої мрії!


2019-03-25 09:40:41