Мати – найближча людина, яка піклується про нас, незалежно від нашого віку, статусу, сімейного стану, майже єдина людина, яка любить нас безумовною, щирою любов'ю. Про всі материнські привілеї та неперевершену турботливість і любов добре знають учні Трощанської ЗОШ І-ІІ ступенів.

Напередодні Дня матері школярі під керівництвом вчителів початкових класів Безверхою Л.В. та СтадникН.В. організували для своїх матерів та бабусь незабутнє і зворушливе свято.Учні розповідали, що День матері – свято любові і поваги, і єдиним справжнім подарунком у цей день є вираз взаємної любові. Тож вони старалися висловити своїм ненькам найкращі слова вдячності, любові.

На завершення святкового дійства всі дітки подарували своїм матерям подарунки зроблені власноруч. Такий сюрприз неабияк розчулив присутніх у залі матерів, від приємної несподіванки у найрідніших неньок навіть ви-ступили сльози – сльози радості та гордості за своїх старанних дітей.

   

    

Хороші відгуки про організацію та проведення святкового виступу висловила директор школи Л.М.Матвієнко.

Під позитивними і радісними враженнями гості та учасники шкільного свята завершили виступ, але залишились виховані святом безмежна любов, трепетна турбота та безмежна повага матері та дитини.

    


2018-05-06 18:15:27