Пернаті друзі

Починаючи з молодшого шкільного віку, потрібно вчити дітей любити і цінувати рідну природу, платити її добротою, дбайливим ставленням до всього живого та неживого. Отже, екологічна діяльність учнів початкових класів надзвичайно важлива, адже це не тільки позитивні наслідки для довкілля, а й значний вплив на громадське ставлення для особистості. Учні вчаться помічати проблеми, шукають їх вирішення, спонукають до корисних справ однолітків та дорослих, вчаться робити добро.

Навчальний проект «Годівниця – пташина їдальня» дає можливість здобути не тільки теоретичні знання екологічного спрямування, але й залучити дітей до практичної діяльності, що базується на турботливому ставленні до птахів взимку. Підгодівля птахів взимку є одним із найважливіших заходів із найреальніших шляхів допомоги пернатим.

Під час роботи над проектом діти вчилися самостійно збирати інформацію та готували лепбук. Робота містить урок – проект, насичений творчими завданнями, у якому презентується матеріал, підготовлений учнями про птахів, які зимують з нами і з задоволенням прилітають до годівничок. Дітьми була зібрана інформація, загадки, вірші про птахів, були виготовлені годівнички.

Така виховна робота активізує навчально – пізнавальну діяльність учнів, розширює, узагальнює, систематизує знання учнів про птахів, вчить самостійно, грамотно висловлювати свої знання про птахів: чим вони живляться та розпізнавати їх за зовнішніми ознаками.


2019-03-21 09:55:18