Жінки, жінки, о скільки в цьому слові

В Трощанській школі відбулося свято, присвячене нашим найкращим жінкам: мамам, бабусям, сестричкам, однокласницям. Свято було проведено у формі усного журналу.

Перша сторінка, звичайно, присвячена мамам. Мама - символ всього найкращого, найтеплішого, найбагатшого. Можливо, саме тому припадає свято Мами на пору року, коли сонце землю будить і до життя кличе.

Друга сторінка - це наші милі, любі бабусі. Це обереги наших осель, які оберігають нас від напасті і неправильних кроків. Це вони ніколи не вимагають від нас жертв, а самі задля нас жертвують усім - навіть життям. Бабуся, бабусенька, солодуня, невтомна бджілка!

Третя сторінка - учителька, тому що учителька - це поєднання доброго, щирого, мудрого та справедливого. Це сама казка! Подивіться в очі учителю. Які вони щирі! У них ні лукавості, ні хитрощів. Це погляд добра і любові. Четверта сторінка - це вітання нашим дівчаткам. Без дівчаток сумно нам, це ми добре знаєм, як вони всміхнуться нам - зразу оживаєм.

У святі були задіяні учні 5-6 класів.

Ведучі свята: Попик Г.М., Добровольський В.С., музичний керівник - Кушнір В.С., звукорежисер - Безверха Л.В.

Допомагали учителі молодших класів. Учні співали, танцювали, ставили веселі сценки, вітали та дарували мамам подарунки, виготовлені власноруч.

 


2019-03-20 16:39:16