Декадник початкової школи

Декадник початкової школи

«Не забуваймо, що в школі   

        дитина   на лише навчається, 

  в школі вона живе»

В. Сухомлинський

            У нашій  школі стало вже  доброю  традицією проводити  предметні декадники.  Ось  і для  учнів  початкової  ланки  вчителі   організували  декадник  початкових  класів  , який  проходив з  04  по 15 лютого під  девізом : «Кожен  день у нас цікавий, веселий  і яскравий.»  У цей період кожен клас початкової школи був схожий на вулик, де плідно та згуртовано працювали вчителі та учні .
      Робота декадника  була спланована так, щоб заходи охоплювали різні сфери діяльності вчителів та учнів, були цікавими, корисними, сприяли інтелектуальному та творчому розвитку учнів. Несподівані гості, таємничі мандрівки, цікаві дослідження відкидають нецікаві і нудні уроки. Навчальні  та виховні   заняття  були  незвичними, іноді казковими, учні залюбки працювали в парах,у групах, змагалися, інсценізували, дискутували, декламували, творили своїми руками.     

   Захопливі незвичайні уроки , заходи, конкурси стали яскравою сторінкою у житті шкільної родини. Діти та  вчителі плідно працювали, повірили у свої сили, у свій талант та творчість. Нехай декадник  початкових класів  уже позаду, але ми продовжуємо працювати, творити, сіяти зерна доброти і наполегливої праці у маленькі душі, які згодом проростуть міцними паростками знань. Ми пишаємося нашими учнями, ми працюємо для них, ми віримо у них!

 


2019-03-05 15:19:08