День добра та Св. Валентина

«Все починається з кохання»

Під такою назвою у Турбівській ЗОШ І-ІІІ ст. №2 14 лютого відбулося загальношкільне свято до Дня всіх закоханих.

14 лютого - День Святого Валентина – день, коли люди відкрито говорять про найпрекрасніше у світі почуття – про кохання.
 

 У нашій школі в цей  лютневий день на душі було тепло як ніколи, а повітря заполонили відчуття щастя і романтики. Сьогодні також можна приділити більше уваги,  потурбуватися про близьких та друзів…

Рано-ранесенько у 1-7 класах почала працювати  святкова пошта, адже «Скринька кохання» в кожному класі була переповнена валентинками. Під гаслом «Подаруй радість для кожного серця» пройшла акція добра , уваги та любові у молодших та середніх класах.

 Активісти старшої школи організували анкетування, де були обрані найкращі дівчата та хлопці у кожному класі. На шкільному вечорі були оголошені результати голосування, а переможців було об’єднано у пари для проведення подальших змагань для визначення найкращої пари школи. Різноманітні конкурси, веселі забави, чарівні танці, мелодійні пісні створили атмосферу радості й тепла. Кожен учасник переконався в тому, що День закоханих – свято чудес, яскравих вражень і кохання.

    Свято закінчилося    запальною дискотекою, на яку зібралася уся молодь Турбова та сусідніх сіл.

 


2019-02-22 10:40:40