Природоохоронна робота

      Турбівська загальноосвітня школа  І-ІІІ ст.№2 покликана виховувати школярів у дусі любові до рідної природи, охорони навколишнього середовища. У школаі природоохоронна освіта учнів здійснюється в різних напрямках:

  • на уроках;
  • під час проведення екскурсій;
  • у процесі суспільно-корисної праці;
  • різних масових заходів тощо.

     Знову весна: прекрасна, чарівна. Але саме вона нагадала нам про усі антропогенні дії щодо природи.Тому учні школи долучилися до екологічної акції «Ми у природі» і провели ланцюг робіт по інформуванню населення селища Турбів  як правильно, просто і гуманно  поводитися навколишнім середовищем.

Так учні 11-А класу підготували стінгазету «Збережи природу». У ній вони написали найлегші та найпотрібніші  екологічні правила правила. Її вони презентували на тематичній лінійці перед учнями школи.

         А учні 9-Б класу написали листи звернення до громадян Турбова з проханням не мусорити, а скористатися спеціально облаштованими територіями. Виклали цей лист у соціальну мережу і відслідковують коментарі та кількість переглянутих осіб. За один день переглянули сторінку 455 людей. З початком нової чверті учні школи ці листівки будуть роздавати перехожим, і таким чином інформувати ту частину населення, яка соціальними мережами не користується.

 

 

 


2018-03-21 11:21:18