Свято Стрітення

У  початкових класах Турбівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2

відбулося свято Стрітення

Свічко- свічечко , гори та діток бережи!

    В щасті – долі щоб жили і здоров`я , зберегли!

       У  початкових класах Турбівської  ЗОШ І-ІІІ ступенів №2 відбулося свято, яке завершує зимовий цикл народних обрядів . На зламі між зимою і ранньою весною, ми святкуємо день Стрітення . Це свято початку весни, одне з найбільших християнських свят, що відзначається на 40-й день після Різдва – 15 лютого.  Ведучі свята, учні 3-А класу,  Сологуб Олександр та Жовтобрух Мар`яна ознайомили всіх присутніх із народніими звичаями та традиціями , яких дотримувались наші пращури. Маленьких глядачів вразила і акторська майстерність учениці  4-А класу Шимко Катерини (Зима), учнів 3-А класу Королькової Дарії (Весна) та Кравчук Вікторії (Жайворонок).

          Отож,  нехай запалена стрітенська свічка  захистить нас усіх; і наш край, наші родини, нашу рідну землю від біди, розрухи і війни, хай оберігає від нещастя всіх людей!

       Велика вдячність класоводам 1-4 класів, які підготували музичні номери , працівникам кухні та вихователям  ГПД, які займалися випічкою «жайворонків» та усім тим, хто допомагав в організації та проведенні  свята Стрітення!

 

 

 


 

 


2018-02-20 13:12:38