Зустріч з батьками майбутніх першокласників НУШ або Перезавантаження за новим Стандартом

Вже традиційними стали у Турбівській  загальноосвітній  школі  І-ІІІ ступенів №2 наприкінці  січня Дні відкритих дверей для батьків майбутніх першокласників. Ось і цього року у гостинному актовому залі школи зібралися батьки, матері, бабусі, дідусі, багато хто з яких сам колись навчався у цих стінах. А тепер на першу зустріч із школою привели вони своїх дітей та онуків.

  Привітальним словом до гостей відкрила урочисту подію директор школи Лариса Олександрівна Ковтун:

- Наша школа одна із найбільших та найстаріших шкіл району. За довгу історію школа пережила багато подій, бачила жахи війни і відчула радощі відбудування. Але протягом усього свого багаторічного життя школа чула дитячий сміх. Найцінніший скарб і найбільша гордість школи - це наші учні, - підкреслила  Лариса Олександрівна.

    Приємною несподіванкою для всіх присутніх  стала   літературно-музична композиція   "Запрошуємо до Турбівської ЗОШ І-ІІІ ступенів №2" у виконані учнів початкових класів.

Заступник директора з НВР Л.М.Зель. познайомила батьків із особливостями впровадження концепції НУШ в освітній процес майбутніх першокласників.

Основне завдання початкової школи – забезпечити компетентнісний підхід. Тобто зробити так, аби діти змогли використовувати набуті в школі знання, вміння та навички у практичному житті.

Серед іншого  Л.М.Зель  розповіла про те, що тепер діти менше сидять за партами - вони мають змогу виконувати завдання на килимку, рухатися, грати, працювати в колі, групах, парах.    Лариса Михайлівна зупинились на найважливіших для батьків майбутніх школярів питаннях: як готувати дитину до школи,  як буде відбуватись прийом учнів до 1-го класу 2019-2020 року НУШ.

 Практичний психолог школи, В.Г.Бойчук, розповіла про психологічну готовність дітей до школи.

 Батьки ставили запитання, а значить спілкування пройшло результативно.

Співпраця між усіма учасниками освітнього процесу – учителів, учнів, адміністрацій та батьків – наріжний камінь, який допоможе досягти всіх інших результатів. Адже тільки так можливо втілити головну мету: змінити освітнє середовище, впровадити навчання для життя. І врешті – зробити українську школу відкритою, цікавою та сучасною.


2019-01-28 13:54:45