Майстер-клас "Створення онлайн тестів на електронних платформах"

Майстер-клас «Створення онлайн тестів на електронних платформах «Всеосвіта» та «На Урок», або як не «морочитися» з опитуванням…»

14 квітня 2021 року в ОЗ”Лукашівська загальноосвітня школа І-ІІІ ст.” Липовецької міської ради відбувся майстер-клас: педагоги поділилися досвідом роботи з учнями під час дистанційного навчання. Директор школи Муравський Віталій Володимирович наголосив, що  дистанційне  навчання забезпечується постійним вчительським супроводом, регулярним відстеженням результатів навчання учнів, а також наданням підтримки в освітньому процесі.

Заступник директора Чигур Галина Андріївна проаналізувала роботу педагогів закладу, зазначивши, що частина уроків відповідно до чинного Положення про дистанційну освіту проводяться  синхронно, тобто онлайн;  більшість педагогів закладу   використовують відеоінструмент Google Meet. Дистанційне навчання – це процес отримання знань за допомогою сучасних освітньо-інформаційних технологій, а не “смс”.  Оленич Алла Павлівна, учитель української мови та літератури, презентувала практичний кейс сучасних сервісів від електронної освітньої платформи «Всеосвіта» та освітнього інтернет-проекту “На Урок”,а саме: створення інтерактивних тестів для  проведення онлайн-уроків  або домашніх завдань, конструктор відеоуроків, ведення Класного  онлайн-журналу, використання онлайн-олімпіад та онлайн-конкурсів  як додаткового інструменту для мотивації  учнів на освітніх інтернет-платформах «Всеосвіта» та “На Урок”. Колеги дізналися про можливості створення тестів онлайн та взяли участь в жартівливому онлайн-тестуванні “Що означає бути вчителем?”.

 "Технології не замінять вчителів, а роблять їх важливішими", - писав Андреас Шляйхер, засновник міжнародного моніторингового дослідження PISA. Є такий відомий постулат: жодна система освіти не може бути кращою, ніж вчителі, які в ній працюють.Тож, учителі ОЗ “Лукашівська ЗОШ І-ІІІ ст.” розуміють це практично.


2021-04-20 09:06:50