Атестація педагогічних працівників: нові вимоги та виклики

           05 жовтня відбувся семінар  з відповідальними працівниками закладів  дошкільної, загальної середньої та позашкільної освіти громади з теми: «Особливості атестації педпрацівників закладів освіти у контексті нового Положення про атестацію педагогічних працівників». Семінар провела Галина Шевченко, головний спеціаліст відділу освіти.

          У ході семінару було розглянуто питання щодо  організації атестації педагогів у 2023-2024 навчальному році. Особлива увага зверталась на зміни, внесені до Положення щодо процесу атестації, його осучасненню, умовам, порядку і строкам  проведення атестації,  розширенню  повноважень атестаційної комісії 1 рівня щодо присвоєння (підтвердження) кваліфікаційних категорій і педагогічних звань, демократизації дій педагогів та їхнім правам.     

      Учасники семінару отримали практичні рекомендації щодо вивчення та оцінювання професійних компетентностей педагогічних працівників; оформлення атестаційної документації; а також відповіді на актуальні проблемні питання в реалізації норм Положення про атестацію педагогічних працівників.

 


2023-10-06 14:46:30