Методичний подіум "Актуальні питання інклюзивної освіти"

04 травня 2023 року на базі комунальної установи «Інклюзивно-ресурсний центр» Липовецької міської ради було проведено методичний подіум на тему: «Актуальні питання інклюзивної освіти».

У заході взяли участь представники комунального закладу вищої освіти «Вінницька  академія безперервної освіти» завідувач відділом «Ресурсний центр підтримки інклюзивної освіти» Антоніна Стречень та завідувач  відділом дошкільної освіти цього ж центру Людмила Молошнюк; головний спеціаліст відділу освіти Галина Шевченко, директор та фахівці Інклюзивно-ресурсного центру Липовецької міської ради, директори та заступники  шкіл, які відповідають за організацію інклюзивного навчання, завідувачі та методисти закладів дошкільної освіти.

Зустріч розпочато директором Інклюзивно-ресурсного центру Ларисою Щербанюк, яка висвітлила специфіку роботи установи. Працівники обласного ресурсного центру підтримки інклюзивної освіти надали покрокову допомогу в організації інклюзивної освіти в закладі, окресливши коло завдань адміністраціям та працівникам закладів освіти.

Кожен учасник закладу освіти мав змогу поставити запитання, які для них є проблемними та отримати корисну інформацію та підбірку матеріалів, яку зможуть використовувати в роботі. Фахівці Інклюзивно-ресурсного центру теж отримали методичну допомогу. Надано рекомендації стосовно співпраці Інклюзивно-ресурсного центру та закладів освіти. 

 


2023-05-05 08:41:51