Нарада керівників ЗЗСО з робочих питань

25 червня працівниками відділу освіти проведено нараду з керівниками закладів загальної середньої освіти громади з актуальних робочих питань. Начальником відділу освіти Лесею БІЛОЗЕРОВОЮ обговорено питання підготовки закладів до організованого початку нового 2024/25 навчального року, зокрема: забезпечення безпекових умов навчання та виховання здобувачів освіти, організації харчування, проведення поточних ремонтів. Окремо зупинилась на заходах щодо недопущення виникнення реального та   потенційного конфлікту інтересів в закладах освіти громади. Також, наголосила на  необхідності внесення даних закладів освіти до Електронного реєстру спортивних споруд.

          Головним спеціалістом відділу освіти Галиною ШЕВЧЕНКО окреслено термінове завдання щодо роботи в програмно-апаратному комплексі «Автоматизованій системі освітнього менеджменту» задля використання введених даних для розподілу освітньої субвенції. Наголошено директорам шкіл про виконання вимог Закону України «Про освіту» щодо прозорості та відкритості інформації, а також про роботу, яку слід виконати задля дотримання окреслених вимог. Розповіла про план та вимоги щодо формування академічного ліцею в громаді та підготовчу роботу задля його впровадження.

          Учасниками наради озвучено нагальні господарські питання в освітніх закладах громади. За результатами наради окреслено чіткі завдання  щодо підготовки закладів до нового навчального року та роботи в «Автоматизованій системі освітнього менеджменту».

 

 


2024-06-25 14:38:50