Нарада з питань завершення атестації

Завершилась процедура атестації педагогічних працівників закладів освіти нашої громади. Цьогоріч вона проходила за новим Положенням про атестацію, що викликало певні труднощі,  адже атестація — справа дуже відповідальна, від  її об’єктивності, дотримання вимог та атестаційних процедур, визначених вимогами законодавства, залежить правильна оцінка професійності педагогічних працівників,  рівень заробітної плати, та інші можливості педагогічних працівників.

          В освітянській спільноті громади у ході проведення атестації виникало багато спірних і проблемних питань через нові підходи щодо процедурних моментів атестації.

Саме тому, задля моніторингу правильності дій атестаційними комісіями І рівня, працівниками відділу освіти, 25 квітня, було проведено нараду з відповідальними працівниками за організацію та здійснення атестації у закладах освіти.

У ході наради обговорювалися питання:

1. Проблеми та виклики щодо організації та завершення атестаційного періоду 2024 року у закладах освіти.

2. Процедура оцінювання педагогічного працівника; критерії, вироблені атестаційними комісіями, прийняття рішень.

Звітували представники закладів освіти   з вищеозначених питань. Працівниками відділу освіти було надано відповідні рекомендації задля повноти дотримання вимог чинного Положення в майбутньому навчальному році, а також надана оцінка управлінської діяльності адміністрацій закладів освіти щодо дотримання вимог нового Положення на підставі заслуханого звіту та за підсумками вивчення поданої раніше звітної документації.

У ході наради до уваги присутніх доведено ряд актуальних оголошень, зокрема щодо організованого завершення навчального року, проведення оцінювання здобувачів освіти, видачу документів про освіту та документальне оформлення завершення навчального року.

 


2024-04-25 15:11:44