Настановче заняття з керівниками закладів освіти

Як відомо, статут закладу освіти – це старт діяльності кожного закладу. За статутом працює весь колектив, в ньому відображена вся організаційна діяльність закладу.

14 червня 2022 року управлінням освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради організовано настановче заняття з керівниками закладів освіти щодо підготовки проєкту статутів закладів освіти нового типу в новій редакції. На нараді також розглядались ряд інших нагальних питань.

          Начальник  управління освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради Леся Білозерова наголосила на підготовці закладів освіти до нового навчального року, озвучила вимоги до найпростіших укриттів, регламентованих рекомендаціями з питань захисних споруд цивільного захисту.

Про підготовку статутів закладів освіти, що зумовлено трансформацією та оптимізацією шкіл розповіла головний спеціаліст управління освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради з питань освіти Галина Шевченко. Було наголошено на нормативних вимогах до статуту, рекомендаціях щодо його укладання.

До уваги присутніх Галиною Шевченко доведено також інформацією про підсумки моніторингу дистанційного навчання проведеного у травні працівниками Державної служби якості (до моніторингу входили заклади освіти і нашої громади) та наголошено на напрямках роботи з підвищення цифрової грамотності педагогічних працівників, зокрема обізнанність вчителів із можливостями ресурсів.2022-06-14 15:10:02