Семінар - нарада завідувачів закладами дошкільної освіти

Основна мета освітньої політики в Україні – забезпечити якість освіти; тому завдання кожного закладу, - створити свою власну ефективну внутрішню систему забезпечення якості освіти, здатну реагувати на виклики сьогодення та стабільно функціонувати.

З цією метою 17 травня 2023 року відділом освіти організовано   семінар – нараду завідувачів закладами дошкільної освіти та керівників дошкільних підрозділів територіальної громади з теми: «Розбудова внутрішньої системи забезпечення якості освіти – ключові аспекти та напрямки», що відбувся у Липовецькому закладі дошкільної освіти № 1.

          Розпочала семінар - нараду головний спеціаліст відділу освіти Липовецької міської ради Галина Шевченко, яка висвітлила ряд актуальних робочих питань, проаналізувала «Методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи якості освіти у закладах дошкільної освіти»,  розповіла про ведення військового обліку в установах за новим порядком.

Завідувач Липовецького закладу дошкільної освіти № 1 Людмила Петрівська поділилась своїми напрацюваннями з питань розбудови внутрішньої системи якості освіти, розповіла  про процедуру самооцінювання роботи закладу, про роботу над стратегією закладу освіти. Презентувала зразки наказів та положень з даного напрямку роботи, розроблених у закладі.

Консультант Центру професійного розвитку педагогічних працівників Липовецької міської ради Віра Осадча розповіла про особливості формування внутрішньої системи якості освіти малокомплектних сільських садочків.

У  ході зустрічі  наголошувалось на тому, що в сучасних умовах стрімкого розвитку новітніх технологій надзвичайно важливо, щоб працівники закладів освіти постійно вдосконалювали свої освітні й управлінські процеси


2023-05-17 15:23:57