Засідання робочої групи

Освітня галузь перебуває в стані реформування – здійснюється поетапне впровадження Нової української школи та реформування старшої школи в профільні ліцеї. Відповідно до Законів України «Про освіту» та «Про повну загальну середню освіту»  юридичний  статус закладів середньої освіти приводиться до чинних вимог -  із 2022 року  всі заклади  мають поділятися на початкові, гімназії та  профільні ліцеї. Вже сьогодні потрібно визначатися, які школи в нашій громаді будуть гімназіями з дошкільними, початковими підрозділами та тимчасово, до 2027 року, ліцеями.

03 лютого 2022 року під головуваннням  Ольги РУСЕЦЬКОЇ, керуюючої справами (секретаря) виконавчого комітету Липовецької міської ради відбулося засідання робочої групи з питань трансформації  та оптимізації  мережі закладів освіти Липовецької міської ради.

З коротким аналізом діяльності закладів освіти перед присутніми виступили начальник управління освіти, культури, молоді та спорту Липовецької міської ради Леся БІЗОЗЕРОВА та головний спеціаліст з питань освіти управління Галина ШЕВЧЕНКО.

На розгляд комісії працівниками управління підготовлено аналітичні матеріали діяльності закладів освіти за декількома важливими показниками та план трансформації й оптимізації  мережі закладів освіти Липовецької міської ради.

При аналізі мережі враховувано декілька факторів – демографічну ситуацію в населених пунктах громади (з перспективою на 5 років), географічний чинник (можливість і доцільність підвозу), спроможність шкіл, рівень матеріально-технічного забезпечення закладів, освітні потреби населення, рівень професіоналізму кадрів, зайнятих в закладах освіти тощо.

Тривало активне обговорення запропонованого плану. Зі своїми пропозиціями виступила Галина ПОЄДИНОК – начальник фінансового управління та керівники закладів освіти (Василь АВРАМЕНКО, Віктор ДОРОШЕНКО, Людмила МАТВІЄНКО).

Напрацьований план запропоновано для громадського обговорення.


2022-02-03 15:31:12