УМОВИ ДОСТУПНОСТІ ЗДО ДЛЯ ДІТЕЙ З ООП
Умови доступності ЗДО для дітей з ООП
У Липовецькому закладі дошкільної освіти №2 Липовецької міської ради Вінницького району Вінницької області умови для перебування дітей з особливими освітніми потребами, в тому числі дітей-інвалідів, не в повному обсязі відповідають нормативним вимогам.
Прилегла до будівлі територія є частково доступною для пересування осіб з обмеженими фізичними можливостями та мало мобільних груп населення. В закладі передбачений пандус, що забезпечує безперешкодний вхід до приміщення маломобільних груп населення. Дверні і відкриті прорізи залишаються частково доступними.
Діти з ООП, які користуються візком в закладі відсутні. Санвузли не пристосовані для такої категорії дітей. Поруччя по обидва боки сходових маршів в закладі не передбачені.
2021-03-14 17:44:25